İnsanların can ve mal güvenliğini korumayı amaç edinmiş olan YSC Yangın;  öncelikle yangınların önüne geçerek bu talihsiz felaketi başlamadan önleme öngörüsüyle hizmet vermekte olup, başlamış yangınların ise yayılmasını engellemek için gelişmiş tozlu söndürme, sulu söndürme, köpüklü söndürme ve sisli söndürme  sitemleri ile hizmet vermektedir.

Bilimsel yaklaşımlarla çözümler üreten firmamızın profesyonel olarak verdiği başlıca hizmetler;

Danışmanlık:

Yangının çıkmasına neden olan sebepler üzerinden geliştirilen senaryoların düzenlenmesi ve olası yangınlarda doğru sistemler seçmenize yardımcı olarak yangınlara karşı alacağınız önlemlerde siz değerli müşterilerimize uluslararası standartlarda hizmet vermekteyiz.

Projelendirme:

Uzman mühendis ve teknik ekibimiz, en güncel yazılım ve donanımları kullanarak her ihtiyaca göre ulusal ve uluslararası yangın güvenliği normlarına uygun profesyonel projeler geliştirmektedir.

Malzeme Temini:

İhtiyaç duyduğunuz tüm yangın söndürme sistem ve ekipmanlarını Avrupa standartlarında üreten YSC Yangın her zaman kalite ve güvenin markası olmak için hizmet vermektedir.

Uygulama ve Montaj:

Tüm montaj aşamaları, işinde profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilmekte olup, montaj sonrası gerekli  testler konusunda uzman mühendislerimiz tarafından yapılmaktadır. Bütün montaj ve testlerden sonra gerekli bilgilendirmeler ve eğitimler yapılarak yangın söndürme sistemlerimiz müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Devreye Alma:

Avrupa standartlarında malzemelerle geliştirilen tüm yangın algılama ve söndürme sistemlerimiz  tam zamanında devreye alınır. Ayrıca satış sonrası destek hizmetlerimizle her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.


Sözleşmeli Bakım:

Hizmetini almış olduğunuz tüm yangın söndürme sistemlerinin, birlikte yapacağımız sözleşmeye bağlı olarak belirli zamanlarda periyodik bakımı yapılır. Ayrıca mevcut yangın algılama ve söndürme sistemlerinizin de periyodik bakımını profesyonel bir şekilde gerçekleştirerek size uzun yıllar verimli bir şekilde hizmet vermelerini garanti altına almaktayız.